Kod producenta: elfinFlip4K Kod EAN: Kod projektory.pro: 3685

Xgimi Elfin Flip 4K

4 299,00 zł
W magazynie
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
Negocjuj cenę

Negocjuj!

Jesteśmy świadomi wyprzedażowych cen Konkurencji, oraz wiemy również, że nie każda niska oferta budzi zaufanie.

Chcesz kupić towar w niskiej cenie u specjalistów?

Zaproponuj cenę i kup wymarzony produkt na swoich warunkach!

Uwaga

Ceny pojedynczych sztuk nie zawsze da się obniżyć, ponieważ na co dzień utrzymujemy je na możliwie najniższym poziomie. Jeśli jednak planujesz zakup większej liczby sztuk lub kompletujesz większy zestaw w jednej transakcji, wtedy mamy większe możliwości udzielenia rabatu.

Napisz proszę, czy potrzebujesz również dodatkowych akcesoriów, takich jak uchwyt, okablowanie, ekran projekcyjny lub system audio. Im większy koszyk skompletujemy, tym łatwiej będzie nam zaproponować korzystniejsze warunki. Pamiętaj też, że chętnie pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń.

Technologia wyświetlania
DLP
Źródło światła
Laser
Rozdzielczość natywna (px)
3840x2160
Format obrazu
16x9
Jasność
1600
Gwarancja na urządzenie
24 miesiące
  • Kalkulator odległości Wylicz odległość dla projektora lub poznaj wielkość obrazu
  • Kup w ratach 0% Raty 0% nawet w 15 minut przez Comfino
  • LeaselinkRaty dla firm w 7 minut
  • Faktura z odroczonym terminem płatnościDla instytucji publicznych i szkół
  • Zasady dostawy Gratis od 99 zł
  • 14 dni na zwrot towaruMasz 14 dni na zgłoszenie zwrotu bez podania przyczny
  • Faktury w KSeF?Faktury w systemie KSeF będziemy wystawiać od 01.04.2026r.

    Do tego czasu fakturę otrzymasz w formacie PDF na e-mail.

Nasz salon

Opis

Kalkulator obrazu dla Xgimi Elfin Flip 4K

Chciałbym uzyskać


Potrzebna pomoc?Formularz: doradztwo

Aby uzyskać obraz o wymiarach:

Szerokość cm
Wysokość cm
Przekątna cm

Należy ustawić projektor Xgimi Elfin Flip 4K w odległości od 2.70 do 5.68 cm od powierzchni projekcyjnej. Liczone do obiektywu.

Image size

Kalkulator obrazu dla Xgimi Elfin Flip 4K

Odległość projektora to


Potrzebna pomoc ? Formularz: Doradztwo

Z odległości 221 cm

Xgimi Elfin Flip 4K wyświetli obraz

od 221 x 124 cm
do 221 x 124 cm

Przekątna od 253 do 253 cm

Projector distance

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K wyświetla obraz w rozdzielczości 3840x2160 px. Format obrazu to 16x9 i w takim formacie najlepiej wybrać ekran projekcyjny. Technologia odpowiedzialna za doskonałą jakość obrazu to DLP. Maksymalna jasność projektora Xgimi Elfin Flip 4K to 1600 ansi lumenów . Najwyższy osiągalny kontrast projektora Xgimi Elfin Flip 4K to 20000:1 . Projektor waży tylko 1.55kg.

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K - Twoje Centrum multimedialne


Jeśli szukasz wyjątkowego projektora to Xgimi Elfin Flip 4K z technologią wyświetlania DLP będzie doskonałym wyborem. Dzięki swojej rozdzielczości 3840x2160 px , projektor Xgimi Elfin Flip 4K zapewni niesamowitą jakość wyświetlanego obrazu.

Wyjątkowa jakość projektora Xgimi Elfin Flip 4K

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K wyświetla jasny obraz w formacie 16:9 z jasnością na poziomie 1600 ANSI lumenów , co sprawia, że każdy szczegół powinien być widoczny (nawet w pomieszczeniu, w którym nie jest całkowicie ciemno), a wysoki kontrast 20000:1 podkreśla głębię kolorów.

Doskonałe wrażenia z użytkowania tego projektora zapewniają takie funkcje jak 4K, ALLM, App Store, Apps, Auto Focus, Bluetooth, Chromecast, Czujnik ochrony oczu, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dźwięk Dolby Audio, Fast Boot, Funkcja dopasowania do ekranu, Google TV, Harman/Kardon głośnik, HDR (High Dynamic Range), HDR10, HLG, Inteligentne omijanie przeszkód, Korekcja koloru ściany, Low Latency Mode, MEMC, SmartTV, Tryb gry, VRR (Variable Refresh Rate), Wbudowana pamięć 64GB, WiFi, Zoom cyfrowy .

Elastyczność i wszechstronność

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K zapewnia szeroki zakres możliwości instalacji dzięki unikalnemu współczynnikowi rzutu 0.98-1.3 oraz cyfrowym funkcjom korekcji obrazu łatwo dostosujesz obraz do swojego pomieszczenia.

Wielkość obrazu lub odległość projektora wyliczysz korzystając z naszego kalkulatora odległości, który znajduje się pod tym opisem.



Pobór mocy w trybie ekonomicznym to jedynie W, co nie przekłada się na wysokie rachunki za prąd.

Komfort i cisza

W trybie ekonomicznym projektor Xgimi Elfin Flip 4K pracuje bardzo kulturalnie , w trybie normalnym 28db, co sprawia, że jest wyjątkowo cichy i nie przeszkadza w trakcie oglądania filmów czy podczas wyświetlania prezentacji.


Dzięki dostępnym złączom 1x HDMI, 1x HDMI eARC, 1x Mini JACK Out, 2 x USB 2.0 łatwo podłączysz ten projektor Xgimi Elfin Flip 4K do amplitunera, soundbara, komputera, konsoli, odtwarzacza BLU-ray lub innego systemu.

Kompaktowy i solidny Xgimi Elfin Flip 4K

Z wymiarami 24.5 cm szerokości , 25.42 cm wysokości i 7.8 cm długości oraz wagą 1.55 kg, Xgimi Elfin Flip 4K jest kompaktowy i łatwy w montażu. Jeśli poszukujesz systemu mocowania, ekranu projekcyjnego do Xgimi Elfin Flip 4K - skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiednie akcesoria.

Gwarancja producenta na Xgimi Elfin Flip 4K to 24 miesiące. Gwarancja na źródło światła wynosi .

Co znajdziesz w pudełku?

W zestawie z projektorem Xgimi Elfin Flip 4K znajdziesz takie komponenty jak Baterie do pilota, Pilot sterowania, Przewód zasilający, Skrócona instrukcja obsługi. Wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko rozpocząć korzystanie z urządzenia.

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce korzystać z urządzenia najwyższej klasy. Dzięki zaawansowanym funkcjom, wyjątkowej jakości obrazu oraz niskim kosztom eksploatacji, jest to inwestycja, która zapewni wiele godzin niezapomnianej rozrywki lub szkoleń, w zależności od sposobu użytkowania.

Rozdzielczość projektora Xgimi Elfin Flip 4K 4k/UHD

Projektor Xgimi Elfin Flip 4K przetwarza i doskonale wyświetla wszystkie materiały w wysokiej rozdzielczości. Zgodny z najnowszymi standardami do użytku domowego. Rozdzielczość 4K pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści UHD bez zmniejszania ani kompresowania. Xgimi Elfin Flip 4K to idealna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

Rozdzielczość projektora  Xgimi Elfin Flip 4K  4k/UHD

Obsługa HDR Xgimi Elfin Flip 4K

Xgimi Elfin Flip 4K obsługuje najnowsze standardy materiałów UHD. Projektor przetwarza meta-dane HDR, aby wyświetlany obraz był jeszcze lepiej nasycony i naturalny. Różnice przejść tonalnych nigdy jeszcze nie robiły takiego wrażenia!

Obsługa HDR  Xgimi Elfin Flip 4K
Szeroka paleta kolorów w  Xgimi Elfin Flip 4K

Szeroka paleta kolorów w Xgimi Elfin Flip 4K

Bardzo szeroka gama kolorów zwiększa zakres realistycznych barw, a wysoki współczynnik kontrastu zapewnia głębokie czernie i sprawia, że zacienione miejsca przestają być niewyraźne.

Specyfikacja
Xgimi
elfinFlip4K

Karta produktu

Typ urządzenia
Kino domowe, Ultramobilny
Technologia wyświetlania
DLP
Źródło światła
Laser
Rozdzielczość natywna (px)
3840x2160 px
Format obrazu
16x9
Jasność
1600
Kontrast
20000
Współczynnik rzutu
0.98, 1.3
Głośność pracy w trybie normalnym (db)
28 db
Wbudowane głośniki
Tak
Szerokość produktu (cm)
24.5 cm
Wysokość produktu (cm)
25.42 cm
Długość produktu (cm)
7.8 cm
Gwarancja na urządzenie
24 miesiące
Moc głośnika (W)
7 W
Pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
120 W
Waga (kg)
1.55 kg
Co znajduje się w pudełku
Baterie do pilota, Pilot sterowania, Przewód zasilający, Skrócona instrukcja obsługi
Dostępne złącza
1x HDMI, 1x HDMI eARC, 1x Mini JACK Out, 2 x USB 2.0
Funkcje projektora
4K, ALLM, App Store, Apps, Auto Focus, Bluetooth, Chromecast, Czujnik ochrony oczu, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dźwięk Dolby Audio, Fast Boot, Funkcja dopasowania do ekranu, Google TV, Harman/Kardon głośnik, HDR (High Dynamic Range), HDR10, HLG, Inteligentne omijanie przeszkód, Korekcja koloru ściany, Low Latency Mode, MEMC, SmartTV, Tryb gry, VRR (Variable Refresh Rate), Wbudowana pamięć 64GB, WiFi, Zoom cyfrowy

Kontakt w sprawie bezpieczeństwa produktu:

KOMSA AG

KOMSA Allee 1

09232 Hartmannsdorf

Deutschland

Telephone: +49 3722 713-8500

Fax: +49 3722 797-9550

E-Mail: info@komsa.com Jesteśmy w trakcie rozmów z producentem w celu ustalenia poprawnych danych kontaktowych. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu, dane zostaną przesłanie niezwłocznie

Zapytaj o produkt

Opinie z ceneo (jeśli są)